Stadnina Koni Bielin

Witamy na stronie Stadniny Koni "Bielin"

Stadnina Koni BIELIN położona jest w południowo-zachodniej części Województwa Zachodniopomorskiego. Stadnina leży wśród nadodrzańskich lasów, w okolicy znajduje się także kilka jezior, m.in. Jezioro Morzycko, które jest jednym z najgłębszych jezior Pomorza Zachodniego – ma ono głębokość do 60 m.

Tereny otaczające Stadninę są doskonałym miejscem do spacerów i rajdów konnych. Przemierzając te szlaki poznają Państwo najciekawsze obiekty i miejsca w okolicy. Na obszarze samej stadniny również nie brak wrażeń i pięknych widoków. Z dworku wychodzi się wprost na rozległe padoki, gdzie wypuszczamy nasze konie. Otoczone są one lasami, gdzie utworzyliśmy ścieżki – piesze i konne. Podczas zawodów są to trasy przejazdowe dla uczestników.

Stadnina Koni BIELIN to niezwykłe miejsce – istna enklawa. Tutaj miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się na co dzień – każdy kto do nas przyjedzie zakocha się w tym miejscu…

140 koni, w tym 40 koni turystycznych „pod siodło”, padoki, lasy, jeziora, miejsce na grilla i ognisko przy ogromnym wigwamie przywiezionym prosto z Kanady, klasycystyczny dworek, któremu uroku dodaje nasz drink-bar z kominkiem. Tu się można poczuć jak w domu i dodatkowo zrelaksować - w dworku posiadamy saunę fińską oraz gabinet masaży.

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!:)